Notebook Bag Targus Intellect 15.6" Black

890,00 ден.   Спореди

Great Value Laptop Case. Intellect + offers essential laptop protection in a toploading design, padded laptop compartment and a handy zipped pocket for storing your accessories.

Great value l...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 890,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Great Value Laptop Case. Intellect + offers essential laptop protection in a toploading design, padded laptop compartment and a handy zipped pocket for storing your accessories.

Great value laptop case to fit up to 16" laptops
Toploading design with padded laptop compartment
Front accessory pocket with zip
Essential carry handle and shoulder strap

Specifications :
Colour

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка