Notebook Bag Natec Pitbull 17" Black-Green + CD Wallet

1.771,00 ден.   Спореди

NATEC PITBULL
- high-quality notebook bag:
- Stiffened design assuring your notebook safety,
- 1680D nylon external strength cover,
- Adjustable notebook securing belt,
- 3 ba...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.771,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.790,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NATEC PITBULL
- high-quality notebook bag:
- Stiffened design assuring your notebook safety,
- 1680D nylon external strength cover,
- Adjustable notebook securing belt,
- 3 bag parts: notebook, document case, gadgets,
- Trolley & suitcase holder,
- Additional CD/DVD holder,
- 2 year warranty.

Дијагонала 17'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка