Notebook Bag Natec Mastiff 15.6"

1.779,00 ден.   Спореди

LAPTOP BAG 15,6
- 2 zippered compartments: notebook, documents,
- additional padded laptop pocket in main compartment,
- 3 large zippered pocket (2 at front part and 1 at rear part), Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.779,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LAPTOP BAG 15,6
- 2 zippered compartments: notebook, documents,
- additional padded laptop pocket in main compartment,
- 3 large zippered pocket (2 at front part and 1 at rear part),
- detachable shoulder belt with profiled cushion and length adjustment,
- Anti-Shock System(A.S.S.) additional absorbing insert,
- Trolley system allow to fix bag on luggage trolley,
- outside material: Nylon 1680D,
- laptop compartment dimensions*: 41 x 31 x 47 cm.

* width x lenght x diagonal

Дијагонала 15.6'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка