Notebook Bag Mediacom INDIGO Italy Firenze Gray up to 15.6"

984,00 ден.   Спореди

Notebook Bag Mediacom INDIGO Italy Firenze Gray up to 15.6"

Features
Protect and transport your laptop and documents in style
Fits most laptops from 10.2 "to a maximum of 15.6" Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 984,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.090,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notebook Bag Mediacom INDIGO Italy Firenze Gray up to 15.6"

Features
Protect and transport your laptop and documents in style
Fits most laptops from 10.2 "to a maximum of 15.6"
Compartments for cables, power supply, peripherals, pens, papers
External pockets for documents and folders
Soft inner walls to protect laptop from bumps and scratches

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка