Notebook Bag I-Box NW551 for Ladies up to 15.6"

1.090,00 ден.   Спореди

Description
High quality women's bag for your laptop. Roomy and comfortable to use. It has pockets for credit cards and pens. Zippered pocket located on the back of the bag.

Specification...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.090,00 ден.

пред 3 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Description
High quality women's bag for your laptop. Roomy and comfortable to use. It has pockets for credit cards and pens. Zippered pocket located on the back of the bag.

Specification
Type - Bag
Dedication to a notebook - 15.6 inches
Number of chambers - 2 pcs
Type of material - Nylon
Color - Black
Weight - 0.7 kg


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка