Notebook Bag HP Value Topload up to 18"

Notebook Bag HP Value Topload up to 18"

1.490,00 ден.   Спореди

Fits notebooks up to 45,7 cm (18")
Perfectly designed for your comfort and convenience, the HP Value 45,7 cm (18") Top Load bag has a padded interior notebook compartment, numerous storage pockets...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fits notebooks up to 45,7 cm (18")
Perfectly designed for your comfort and convenience, the HP Value 45,7 cm (18") Top Load bag has a padded interior notebook compartment, numerous storage pockets and an adjustable shoulder strap

Dimensions (W x D x H)
470 x 335 x 50 mm (18.5 x 13.2 x 2 in)

Package dimensions (W x D x H)
470 x 335 x 50 mm

Weight
1 kg (2.2 lbs)

Package weight
1.04 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка