Notebook Bag HP Value Topload up to 17.3"

Notebook Bag HP Value Topload up to 17.3"

890,00 ден.   Спореди

Fits platforms up to 43.94 cm (17.3") diagonal screen size

Dimensions (W x D x H)
430 x 295 x 40 mm

Package dimensions (W x D x H)
435 x 300 x 45 mm

Weight...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 890,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fits platforms up to 43.94 cm (17.3") diagonal screen size

Dimensions (W x D x H)
430 x 295 x 40 mm

Package dimensions (W x D x H)
435 x 300 x 45 mm

Weight
0.344 kg

Package weight
0.42 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка