Notebook Bag HP Legend Topload up to 15.6"

Notebook Bag HP Legend Topload up to 15.6"

1.990,00 ден.   Спореди


Dimensions (W x D x H)
420 x 320 x 120 mm

Package dimensions (W x D x H)
420 x 320 x 120 mm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.990,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Dimensions (W x D x H)
420 x 320 x 120 mm

Package dimensions (W x D x H)
420 x 320 x 120 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка