Notebook Bag Hantol up to 13.3" NBCA09BK Black

570,00 ден.   Спореди

Notebook bag Lady 3in1 up to 13.3 inches with zipper.

You can use the bag with three configurations:
- Case (without handles and shoulder strap),
- Bag (with handles)
- Shoul...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 570,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notebook bag Lady 3in1 up to 13.3 inches with zipper.

You can use the bag with three configurations:
- Case (without handles and shoulder strap),
- Bag (with handles)
- Shoulder strap (with belt). The strap to the shoulder strap is adjustable.

Color: Black
Size Bag (Empty): 300x270x40mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка