Notebook Bag Hama Fashion Blue

Notebook Bag Hama Fashion Blue

790,00 ден.   Спореди

Type: bag
The maximum size of the screen: 15.6"
Material: synthetic (nylon)
Color: blue
Branch-organizer: Yes
Women: yes
Completion: Shoulder Strap
The size of the main com...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 790,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Type: bag
The maximum size of the screen: 15.6"
Material: synthetic (nylon)
Color: blue
Branch-organizer: Yes
Women: yes
Completion: Shoulder Strap
The size of the main compartment (WxHxD): 37x26x4 cm
The size of bags (WxHxD): 40x29x10 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка