Notebook Bag Dell Professional TopLoad 15.6"

Notebook Bag Dell Professional TopLoad 15.6"

1.973,00 ден.   Спореди

Product Type Notebook carrying case
Product Material Nylon
Notebook Compatibility 15.6"

Features
Padded, water resistant

Carrying Strap
Hand grip, shoulder ca...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.973,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product Type Notebook carrying case
Product Material Nylon
Notebook Compatibility 15.6"

Features
Padded, water resistant

Carrying Strap
Hand grip, shoulder carrying strap, rolling luggage strap

Additional Compartments
Cellular phone, battery charger, documents, pens, keys, tablet

Дијагонала 15.6'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка