Notebook Bag Case Logic 17.3" CL-ANC317 Black

Notebook Bag Case Logic 17.3" CL-ANC317 Black

2.490,00 ден.   Спореди

Size 46 x 23.6 x 40.4 cm
Fits devices 41.7 x 2.8 x 30 cm
Weight 2.98 kg
Materials Polyester
Warranty 5 years
Laptop Screen Size 17-17.3"
Color Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.490,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Size 46 x 23.6 x 40.4 cm
Fits devices 41.7 x 2.8 x 30 cm
Weight 2.98 kg
Materials Polyester
Warranty 5 years
Laptop Screen Size 17-17.3"
Color Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка