Notebook Bag Acer 15.6" Black + Wireless Mouse Acer Black KIT

1.290,00 ден.   Спореди

Notebook Starter kit 15.6, Acer notebook case 15.6'' + Acer Wireless Mouse 1000dpi

Acer Notebook Starter Kit 15.6.
Maximum screen size compatibility: 39.62 cm (15.6 "),
Type: Messen...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.290,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notebook Starter kit 15.6, Acer notebook case 15.6'' + Acer Wireless Mouse 1000dpi

Acer Notebook Starter Kit 15.6.
Maximum screen size compatibility: 39.62 cm (15.6 "),
Type: Messenger
Colour of product: Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка