Notebook Bag A4 Sunrise up to 15"

890,00 ден.   Спореди

Notebook Bag A4 Sunrise up to 15"

Golden Aloha - Golden Sunrise - Voyage Sleeve 15"

Golden Aloha - Golden Sunrise - Voyage Sleeve 15"

Features
-Laptop Sleeve with...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 890,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 890,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notebook Bag A4 Sunrise up to 15"

Golden Aloha - Golden Sunrise - Voyage Sleeve 15"

Golden Aloha - Golden Sunrise - Voyage Sleeve 15"

Features
-Laptop Sleeve with Handle
-Holds most 15" displays
-Polyester material protects your laptop from bumps and scratches
-Rust-Free Resistant Zipper
-Soft grip handles for comfortable carrying
-Lightweight, slim design

Specifications
-Laptop Sleeve with Handle
-Holds most 15" displays
-Polyester material protects your laptop from bumps and scratches
-Rust-Free Resistant Zipper
-Soft grip handles for comfortable carrying
-Lightweight, slim designFeatures
-Laptop Sleeve with Handle
-Holds most 15" displays
-Polyester material protects your laptop from bumps and scratches
-Rust-Free Resistant Zipper
-Soft grip handles for comfortable carrying
-Lightweight, slim design

Specifications
-Laptop Sleeve with Handle
-Holds most 15" displays
-Polyester material protects your laptop from bumps and scratches
-Rust-Free Resistant Zipper
-Soft grip handles for comfortable carrying
-Lightweight, slim design

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка