Notebook Bag A4 Floral Fantasy Winter 15"

861,00 ден.   Спореди

Notebook Bag A4 Floral Fantasy Winter 15"

Features
-Double layer laptop bag with handle
-Holds most 15” laptops
-Deluxe organizer panel
-Multifunctional interior pockets...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 861,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notebook Bag A4 Floral Fantasy Winter 15"

Features
-Double layer laptop bag with handle
-Holds most 15” laptops
-Deluxe organizer panel
-Multifunctional interior pockets for accessories
-Removable/adjustable padded shoulder strap
-Fabric: Polyester

Дијагонала 15" Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка