Notebook Backpack Natec Camel 2 17.3" Black

1.450,00 ден.   Спореди

CAMEL 2 - notebook backpack:
Size of product: 47x32,5x22cm
Notebook compartment: 40x30×41cm*
Max notebook screen size: 17,3
Type of outside material: Nylon 1680D

*length...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 1.450,00 ден.

пред 12 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.490,00 ден.

пред 12 месеци

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.721,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CAMEL 2 - notebook backpack:
Size of product: 47x32,5x22cm
Notebook compartment: 40x30×41cm*
Max notebook screen size: 17,3
Type of outside material: Nylon 1680D

*length x width x diagonal

Дијагонала 17.3" Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка