Notebook Backpack Natec Camel 2 15.6" Black

1.690,00 ден.   Спореди

CAMEL 2 - notebook backpack:
Max notebook screen size: 15,6
Type of outside material: Nylon 1680D


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.690,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.721,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CAMEL 2 - notebook backpack:
Max notebook screen size: 15,6
Type of outside material: Nylon 1680D

Дијагонала 15.5'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка