Notebook Backpack HP Value up to 15.6"

Notebook Backpack HP Value up to 15.6"

1.190,00 ден.   Спореди

Fits platforms up to 39.6 cm (15.6") diagonal screen size
Pockets with purpose include a dedicated internal compartment for laptops up to 39.6 cm (15.6in), along with multiple organizer pockets fo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.190,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fits platforms up to 39.6 cm (15.6") diagonal screen size
Pockets with purpose include a dedicated internal compartment for laptops up to 39.6 cm (15.6in), along with multiple organizer pockets for pens, cell phone, and accessories.


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка