Notebook Backpack HP Prelude up to 17.3"

Notebook Backpack HP Prelude up to 17.3"

1.290,00 ден.   Спореди

Weight
0.52 kg
Minimum dimensions (W x D x H)
44 x 31.5 x 12.5 cm
Notebooks with up to 43,94 cm (17.3") diagonal screen


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.290,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Weight
0.52 kg
Minimum dimensions (W x D x H)
44 x 31.5 x 12.5 cm
Notebooks with up to 43,94 cm (17.3") diagonal screen

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка