Notebook Backpack HP Business Legend up to 15.6"

Notebook Backpack HP Business Legend up to 15.6"

2.290,00 ден.   Спореди


Dimensions (W x D x H)
470 x 350 x 180 mm

Package dimensions (W x D x H)
470 x 350 x 180 mm

Weight
0.97 kg

Package weight
1.02 kg Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.290,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Dimensions (W x D x H)
470 x 350 x 180 mm

Package dimensions (W x D x H)
470 x 350 x 180 mm

Weight
0.97 kg

Package weight
1.02 kg

Fits notebooks up to 39.6 cm (15.6") diagonal screen size

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка