Notebook Backpack Case Logic 15.6" RBP-315 Black

Notebook Backpack Case Logic 15.6" RBP-315 Black

4.290,00 ден.   Спореди

15.6" Laptop Backpack

Size 32 x 29 x 46 cm
Fits devices 26.7 x 4.3 x 39.6 cm
Weight 0.95 kg
Materials Nylon
Warranty 25 years
Laptop Screen Si...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.290,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


15.6" Laptop Backpack

Size 32 x 29 x 46 cm
Fits devices 26.7 x 4.3 x 39.6 cm
Weight 0.95 kg
Materials Nylon
Warranty 25 years
Laptop Screen Size 15-16"
Color Black

- See more at: https://www.caselogic.com/en/cr/products/laptop/backpacks/156-laptop-backpack-_-rbp_-_315_-_black#sthash.P9au9gE5.dpuf

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка