Notebook Backpack Case Logic 15.6" Ibira IBIR-115 Black/ Green

1.650,00 ден.   Спореди

Size 12.6 x 10.2 x 17.3 in
Fits devices 10.5 x 1.2 x 15.2 in
Weight 1.14 lb
Volume 1465 cu in
Materials Polyester
Warranty 25 years
Laptop Screen ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.650,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Size 12.6 x 10.2 x 17.3 in
Fits devices 10.5 x 1.2 x 15.2 in
Weight 1.14 lb
Volume 1465 cu in
Materials Polyester
Warranty 25 years
Laptop Screen Size 15-16"
Color Black/ Green

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка