Notebook Acer ES1-533-C9R8 N3450 4GB/500GB/IntelHD500/15.6" HD LED/GigaLAN/Linux

Notebook Acer ES1-533-C9R8 N3450 4GB/500GB/IntelHD500/15.6" HD LED/GigaLAN/Linux

11.980,00 ден.   Спореди

Display:


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 11.980,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Display:


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка