Notebook Acer ES-533-P52N N4200 4GB/128GB/IntelHD505/15.6" FullHD/GigaLan/Black/Linux

Notebook Acer ES-533-P52N N4200 4GB/128GB/IntelHD505/15.6" FullHD/GigaLan/Black/Linux

14.580,00 ден.   Спореди

Processor: Intel® Pentium® N4200 1.1 GHz; Quad-core
Memory 4GB DDR3 Up to 8 GB (maximum)
Screen: 15.6" FULL HD resolution ComfyView
Graphics: Intel HD Graphics
Storage 128GB SSD
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 14.580,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Processor: Intel® Pentium® N4200 1.1 GHz; Quad-core
Memory 4GB DDR3 Up to 8 GB (maximum)
Screen: 15.6" FULL HD resolution ComfyView
Graphics: Intel HD Graphics
Storage 128GB SSD

Connectivity
802.11ac wireless LAN
Gigabit LAN

Ports and connectors
1x USB 3.0
2x USB 2.0
Network (RJ-45)
HDMI Output

Input devices: Touch panel
OS: Linux

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка