Notebook Acer E5-575G-790T i7-7500U 8GB/1TB/940MX 2GB/DVDRW/15.6" FHD/GigaLan/DOS

Notebook Acer E5-575G-790T i7-7500U 8GB/1TB/940MX 2GB/DVDRW/15.6" FHD/GigaLan/DOS

39.980,00 ден.   Спореди

CPU: Intel® Core™ i7-7500U up to 3.5Ghz 4MB cache
RAM: 8GB DDR4 2133MHz
HDD: 1TB 5400RPM HDD,
Display: 15.6" ComfyView Full HD 1920x1080
Graphics: nVIDIA® GeForce® 940MX 2GB
ODD...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 39.980,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CPU: Intel® Core™ i7-7500U up to 3.5Ghz 4MB cache
RAM: 8GB DDR4 2133MHz
HDD: 1TB 5400RPM HDD,
Display: 15.6" ComfyView Full HD 1920x1080
Graphics: nVIDIA® GeForce® 940MX 2GB
ODD: DVD-Super 8X Multi DL drive

LAN: Gigabit LAN
WLAN: 802.11 DualBand ac/a/b/g/n + Bluetooth 4.1

Multi Card Reader, 4cell, HDMI; VGA port
Acer Crystal Eye HD webcam
PORT: 2xUSB 3.0 with Power off charging, 1xUSB2.0
1x USB Type-C: USB3.1

OS: Linux

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка