Notebook Acer E5-575G-70B2 i7-7500U 8GB/256GB/940MX 2GB/15.6" FullHD/DVDRW/GigaLan/Black/Linux

Notebook Acer E5-575G-70B2 i7-7500U 8GB/256GB/940MX 2GB/15.6" FullHD/DVDRW/GigaLan/Black/Linux

40.980,00 ден.   Спореди

Processor Intel® Core ™ i7-7500U 4M Cache, up to 3.50 GHz
Memory 8 GB DDR4 Up to 32 GB (maximum)
Screen: 15.6" Full HD (1920 x 1080) resolution ComfyView
Graphics: NVIDIA® GeForce® 940MX 2...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 40.980,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Processor Intel® Core ™ i7-7500U 4M Cache, up to 3.50 GHz
Memory 8 GB DDR4 Up to 32 GB (maximum)
Screen: 15.6" Full HD (1920 x 1080) resolution ComfyView
Graphics: NVIDIA® GeForce® 940MX 2 GB GDDR5
Storage 256 GB SSD
Optical: DVD RW

Connectivity
802.11ac Wireless LAN

Ports and connectors
2x USB 3.0
1x USB 2.0
Network (RJ-45)
HDMI Output
1x USB 3.1 Type-C

Input devices: Touch panel
Battery: 4-cell 2800 mAh lithium-io
OS: Linux

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка