Nokia 3310 (2017) Dual Sim Warm Red

Nokia 3310 (2017) Dual Sim Warm Red

4.980,00 ден.   Спореди

Network - Technology - GSM

Body - Dimensions - 115.6 x 51 x 12.8 mm (4.55 x 2.01 x 0.50 in)
Weight -
SIM - SIM - Dual SIM (micro sim, dual stand-by)
- Flashlight

Display...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.980,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Network - Technology - GSM

Body - Dimensions - 115.6 x 51 x 12.8 mm (4.55 x 2.01 x 0.50 in)
Weight -
SIM - SIM - Dual SIM (micro sim, dual stand-by)
- Flashlight

Display - Type - TFT
Size - 2.4 inches (~30.3% screen-to-body ratio)
Resolution - 240 x 320 pixels (~167 ppi pixel density)
Memory - Card slot - microSD, up to 32 GB (dedicated slot)
Phonebook - Yes
Call records - Yes
Internal - 16 MB

Camera - Primary - 2 MP, LED flash
Video - Yes
Secondary - No

Sound - Alert types - Vibration, MP3 ringtones
Loudspeaker - Yes
3.5mm jack - Yes

Comms - WLAN - No
Bluetooth - 3.0, A2DP
GPS - No
Radio - FM radio
USB - microUSB 2.0
Features - Messaging

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка