Nokia 3310 (2017) Dual Sim Dark Blue

Nokia 3310 (2017) Dual Sim Dark Blue

4.980,00 ден.   Спореди

Network - Technology - GSM

Body - Dimensions - 115.6 x 51 x 12.8 mm (4.55 x 2.01 x 0.50 in)
Weight -
SIM - Dual SIM (micro sim, dual stand-by)
- Flashlight
Display - Type - T...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.980,00 ден.

пред 3 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Network - Technology - GSM

Body - Dimensions - 115.6 x 51 x 12.8 mm (4.55 x 2.01 x 0.50 in)
Weight -
SIM - Dual SIM (micro sim, dual stand-by)
- Flashlight
Display - Type - TFT
Size - 2.4 inches (~30.3% screen-to-body ratio)
Resolution - 240 x 320 pixels (~167 ppi pixel density)
Memory - Card slot - microSD, up to 32 GB (dedicated slot)
Phonebook - Yes
Call records - Yes
Internal - 16 MB
Camera - Primary - 2 MP, LED flash
Video - Yes
Secondary - No
Sound - Alert types - Vibration, MP3 ringtones
Loudspeaker - Yes
3.5mm jack - Yes
Comms - WLAN - No
Bluetooth - 3.0, A2DP
GPS - No
Radio - FM radio
USB - microUSB 2.0
Features - Messaging


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка