Nokia 216 Dual Sim Black

Nokia 216 Dual Sim Black

2.390,00 ден.   Спореди

NETWORK Technology GSM
Dual SIM (Mini-SIM, dual stand-by)

DISPLAY Type TFT 2.4 inches 240 x 320 pixels (~167 ppi pixel density)
MEMORY Card slot microSD, up to 32 GB (dedicated slot...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.390,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NETWORK Technology GSM
Dual SIM (Mini-SIM, dual stand-by)

DISPLAY Type TFT 2.4 inches 240 x 320 pixels (~167 ppi pixel density)
MEMORY Card slot microSD, up to 32 GB (dedicated slot)
Phonebook 2000 entries
Call records Yes
Internal 16 MB RAM

CAMERA Primary VGA, LED flash
Video 240p@15fps
Secondary VGA
SOUND Alert types Vibration, MP3 ringtones

Loudspeaker
3.5mm jack
Flashlight

Bluetooth 3.0, A2DP

Radio Stereo FM radio
USB microUSB 1.1

BODY Dimensions 118 x 50.2 x 13.5 mm
Weight 82.6

BATTERY Removable Li-Ion 1020 mAh battery
Stand-by Up to 456 h
Talk time Up to 18 h

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка