Nokia 150 Dual Sim White

Nokia 150 Dual Sim White

2.190,00 ден.   Спореди

DISPLAY
Type TFT, 65K colors
Size 2.4 inches (~30.1% screen-to-body ratio)
Resolution 240 x 320 pixels (~167 ppi pixel density)
MEMORY Card slot microSD, up to 32 GB (dedicated slot)<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.190,00 ден.

пред 3 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DISPLAY
Type TFT, 65K colors
Size 2.4 inches (~30.1% screen-to-body ratio)
Resolution 240 x 320 pixels (~167 ppi pixel density)
MEMORY Card slot microSD, up to 32 GB (dedicated slot)
Dual SIM (Mini-SIM, dual stand-by)

CAMERA
Primary VGA, LED flash

Bluetooth v3.0
Radio FM radio
USB microUSB

BATTERY
Removable Li-Ion 1020 mAh battery
Stand-by Up to 744 h
Talk time Up to 22 h
Music play Up to 40 h

BODY
Dimensions 118 x 50.2 x 13.5 mm (4.65 x 1.98 x 0.53 in)
Weight 81 g (2.86 oz)


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка