Nintendo WII U Remote Plus White

Nintendo WII U Remote Plus White

2.590,00 ден.   Спореди

Product Line NINTENDO
Model Wii Remote Plus
Packaged Quantity 1
Compatibility Game console
INPUT DEVICE
Product Type Remote
Connectivity Technology wireless
Controls 1 butt...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.590,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product Line NINTENDO
Model Wii Remote Plus
Packaged Quantity 1
Compatibility Game console
INPUT DEVICE
Product Type Remote
Connectivity Technology wireless
Controls 1 button, 2 button, A button, B button, Home button, Minus button, Plus button, cross control pad
Features 4 LED indicators, Wii MotionPlus sensor, built-in speaker, force feedback
BATTERY :Form Factor AA type : Required Qty 2 Technology alkaline
Color White
Compatible Game Consoles Nintendo Wii U

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка