Nintendo WII HW Mini

Nintendo WII HW Mini

4.990,00 ден.   Спореди

GAME FORMAT - Optical disc
BACKWARD COMPATIBLE - no
CONTROLLER TYPE - Wireless
MOTION CONTROLS - yes
VIDEO OUTPUTS - Component, RCA / composite
GAME FORMAT - Optical disc (Top loa...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GAME FORMAT - Optical disc
BACKWARD COMPATIBLE - no
CONTROLLER TYPE - Wireless
MOTION CONTROLS - yes
VIDEO OUTPUTS - Component, RCA / composite
GAME FORMAT - Optical disc (Top loading) (8.5 GB)
CONTROLLER TYPE
Wireless (Bluetooth) (AA)
CONTROLLERS (MAX) - 4
DIRECTION CONTROL - D-pad, Thumb stick
MOTION CONTROLS - yes (Accelerometer, Camera / optical)
RUMBLE SUPPORT - Built-in (1 motors)
OTHER PERIPHERALS - Arcade stick, Racing wheel, Instruments, Headset / mic, Keyboard, Other

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка