NINTENDO DSI HW BLACK

5.590,00 ден.   Спореди

ПРЕНОСНА КОНЗОЛА ЗА ИГРАЊЕ
2 ЕКРАНА
2 ВГРАДЕНИ КАМЕРИ
СЛОТ ЗА SD КАРТИЦА
ГЛАСОВНО РАСПОЗНАВАЊЕ
WEB BROWSER
Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.590,00 ден.

пред 4 месеци

Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 8.999,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРЕНОСНА КОНЗОЛА ЗА ИГРАЊЕ
2 ЕКРАНА
2 ВГРАДЕНИ КАМЕРИ
СЛОТ ЗА SD КАРТИЦА
ГЛАСОВНО РАСПОЗНАВАЊЕ
WEB BROWSER
Стандардна гаранција 12 месеци


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка