NIKON S9100 Дигитален фотоапарат Црн

NIKON S9100 Дигитален фотоапарат Црн

12.490,00 ден.   Спореди

12.0 MPx (4000 x 3000)
1920 x 1080 30fps HD Video
18x Optical Zoom
3” LCD Anti-reflection Display
SD/SDHC/SDXC Card Support
EN-EL12 Li-Ion Battery
ISO 160 - 3200 Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


12.0 MPx (4000 x 3000)
1920 x 1080 30fps HD Video
18x Optical Zoom
3” LCD Anti-reflection Display
SD/SDHC/SDXC Card Support
EN-EL12 Li-Ion Battery
ISO 160 - 3200
USB, HDMI,
Weight: 183 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка