Nikon Quick Battery Charger MH-24 for EN-EL14

Nikon Quick Battery Charger MH-24 for EN-EL14

3.490,00 ден.   Спореди

Battery charger for rechargeable EN-EL 14 Lithium Ion (Li-ion) battery.
Compatible with:
D3400
D3300
D5500
D5300
D3200
D5200
P7100
D3100
D5100
P7000


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.490,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Battery charger for rechargeable EN-EL 14 Lithium Ion (Li-ion) battery.
Compatible with:
D3400
D3300
D5500
D5300
D3200
D5200
P7100
D3100
D5100
P7000

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка