Nikon Objective 55-200mm f/4~5

Nikon Objective 55-200mm f/4~5

17.990,00 ден.   Спореди

Nikon Objective 55-200mm f/4~5,6 AF-S


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon Objective 55-200mm f/4~5,6 AF-S

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка