Nikon D5100 D-SLR Black SET (sa 18-105VR)

Nikon D5100 D-SLR Black SET (sa 18-105VR)

37.990,00 ден.   Спореди

Nikon D5100 D-SLR Black SET (sa 18-105VR), 16.2 Megapixels, D-Movie Full HD 1920x1080, 1280x720, HDMI connectivity, 3.0" LCD display, ISO 12800, Lithium-ion battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 37.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon D5100 D-SLR Black SET (sa 18-105VR), 16.2 Megapixels, D-Movie Full HD 1920x1080, 1280x720, HDMI connectivity, 3.0" LCD display, ISO 12800, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка