Nikon COOLPIX S6300 Silver

Nikon COOLPIX S6300 Silver

8.990,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX S6300 Silver, 16.0 Megapixels, 10 x optical zoom, 2.7-inch LCD, Full HD Video, Optical VR stabilisation, Lithium-ion battery, Charging AC Adapter EH-69P, Internal memory (approx. 25 MB)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX S6300 Silver, 16.0 Megapixels, 10 x optical zoom, 2.7-inch LCD, Full HD Video, Optical VR stabilisation, Lithium-ion battery, Charging AC Adapter EH-69P, Internal memory (approx. 25 MB)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка