Nikon COOLPIX S570 Black

Nikon COOLPIX S570 Black

6.990,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX S570 Black, 12 Megapixels, 5x optical zoom, 2.7" LCD, ISO 3200, Lithium-ion battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX S570 Black, 12 Megapixels, 5x optical zoom, 2.7" LCD, ISO 3200, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка