Nikon COOLPIX S4000 Bronze

Nikon COOLPIX S4000 Bronze

7.990,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX S4000 Bronze, 12 Megapixels, 4x optical zoom, 3.0" LCD Touch screen, HD video 30fps, ISO 3200 Lithium-ion battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX S4000 Bronze, 12 Megapixels, 4x optical zoom, 3.0" LCD Touch screen, HD video 30fps, ISO 3200 Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка