Nikon COOLPIX S3300 Black/4GB/BAG

Nikon COOLPIX S3300 Black/4GB/BAG

5.990,00 ден.   Спореди

GARMIN Nuvi 3490LMT + Europe maps (Whole Europe + Balkan) + ADRIA route, Ultra slim design, 4.3 Display - rotating dual orientation Multi touch, Bluetooth, Voice guidance, LIFETIME MAPPING, Voice cont...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GARMIN Nuvi 3490LMT + Europe maps (Whole Europe + Balkan) + ADRIA route, Ultra slim design, 4.3 Display - rotating dual orientation Multi touch, Bluetooth, Voice guidance, LIFETIME MAPPING, Voice control with call me angel feature, Garmin guidance 3.0, 3D traffic avoidance system, lifetime premium traffic, Where am I functionality, eco route compatible, pedestrian giudance, photo navigation, photo real junction view, Birds-eye junction view, myTrends™ anticipates your destination based on your driving habits, Park position recall find your car where you left it, Safe Text reader Навигација Garmin www.set.mk 20490 37932 GARMIN Nuvi 3490LMT + Europe maps (Whole Europe + Balkan) + ADRIA route 730 18 nemaSAMSUNG WF60F4E2W2W/LE, Машина за перење алишта, Бела боја, Кристално Бела врата, 1.200 вртежи/мин, ECO BUBBLE технологија,14 програми на перење, STAIN AWAY специјална програма за отстранување на најтврдокорни дамки,одложен крај,Керамички грејач кој не фаќа бигор, контрола на напонот, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, 6кг запремнина на барабанот, Slim,DOT LED Дисплеј, А++ енергетска класа, димензии ВхШхД 850х600х400 мм Апарати за домаќинство Samsung www.set.mk 21999 65649 SAMSUNG WF60F4E2W2W/LE 730 18 nemaSAMSUNG RB29FSJNDSS/EF, Комбиниран фрижидер со долна комора, Inox, NO FROST без влага во фрижидерот и без мраз во замрзнувачот,MULTI FLOW технологија- струење на ладен воздух од повеке извори, POWER FREEZE опција за брзо замрзнување, со рачки, дигитал инвертер мотор со 10 години гаранција, без решетки на задната страна, реверзибилна врата, филтер за неутрализација на мирисот, полица на извлекување, Нето запремнина 290L (192L+ 98L), енергетска класа А+, ВхШхДхДР 1780x595x668x731 mm Апарати за домаќинство Samsung www.set.mk 28999 65650 SAMSUNG RB29FSJNDSS/EF 730 18 ima pod 5SAMSUNG RB31FERNCSS/EF, Комбиниран фрижидер со долна комора, Inox боја, NO FROST без влага во фрижидерот и без мраз во замрзнувачот,MULTI FLOW технологија- струење на ладен воздух од повеке извори, POWER FREEZE опција за брзо замрзнување,полица на извлекување, дисплеј, ЛЕД осветлување, дигитал инвертер мотор со 10 години гаранција, Нето запремнина 304L (206L + 98L), енергетска класа А++, ВxШxДxДР 1850x595x668x631 mm Апарати за домаќинство Samsung www.set.mk 31999 65651 SAMSUNG RB31FERNCSS/EF 730 18 nemaSAMSUNG FG87SST/BOL, Вградна Микробранова Печка, Inox боја, Црна врата, Капацитет 23л, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, Грил грејач со облога, Грил моќност 1.100 W, TACT контрола(Touch), стаклен ротирачки тањир 288 mm, отварање на вратата на копче,5 години гаранција на керамичка внатрешност, Саат, Звучен сигнал, подсетник за крај на работа, заштита за деца - Child Lock, програм за брзо одмрзнување на храна и подгревање, Автоматско готвење, Чистење со пареа, ВxШxД: 275x489x406 mm Мали апарати за домаќинство Samsung www.set.mk 15999 65652 SAMSUNG FG87SST/BOL 365 18 nemaCorsair 2GB DDR3 1333MHz, VS2GB1333D3 G, Unbuffered Меморија Corsair www.set.mk 990 25433 Corsair 2GB DDR3 1333MHz 1800 5 nemaSAMSUNG RB29FSRNDWW/EF, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бела боја, NO FROST без влага во фрижидерот и без мраз во замрзнувачот,MULTI FLOW технологија- струење на ладен воздух од повеке извори, POWER FREEZE опција за брзо замрзнување, без решетки на задната страна, реверзибилна врата, филтер за неутрализација на мирисот, дигитал инвертер мотор со 10 години гаранција, Нето запремнина 290л, енергетска класа А+,Нето запремнина 290L (192L+ 98L), ВxШxДxДР 1780x595x668x731 mm Апарати за домаќинство Samsung www.set.mk 26990 65653 SAMSUNG RB29FSRNDWW/EF 730 18 imaSAMSUNG WF60F4E0N0W/LE, Машина за перење алишта, Бела боја, Бела врата, 1.000 вртежи/мин, Керамички грејач кој не фаќа бигор, контрола на напонот, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, 6кг запремнина на барабанот, Slim, LED Дисплеј со приказ на време, А++ енергетска класа, ВхШхД 850x600x400 mm Апарати за домаќинство Samsung www.set.mk 16990 65654 SAMSUNG WF60F4E0N0W/LE 730 18 imaSAMSUNG WF70F5E5U4W/LE, Машина за перење алишта, Бела боја, Кристално Бела врата, 7кг запремнина на барабанот, 1.400 вртежи/мин, DIGITAL INVERTER мотор со 10 години гаранција, Ecobuble технологија, Контрола на напонот, Керамички грејач кој не фаќа бигор, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, одложен крај, 14 програми,филтер за самочистење, LED Дисплеј во ледено сина боја, А+++ енергетска класа, ВхШхД 850x600x550 mm Апарати за домаќинство Samsung www.set.mk 32999 65655 SAMSUNG WF70F5E5U4W/LE 730 18 nemaSAMSUNG WF70F5E0W2W/LE, Машина за перење алишта, Бела боја, Бела врата, 1.200 вртежи/мин, 7кг запремнина на барабанот Ecobuble технологија,12 програми на перење, STAIN AWAY специјална програма за отстранување на најтврдокорни дамки, Керамички грејач кој не фаќа бигор, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, одложен крај, LED Дисплеј со приказ на време, А+++ енергетска класа, ВхШхД 850x600x600 mm Апарати за домаќинство Samsung www.set.mk 19990 65656 SAMSUNG WF70F5E0W2W/LE 730 18 imaNikon Објектив 50mm f/1,8GAF-S Фотоапарати Аксесориес Nikon www.set.mk 11990 11845 Nikon Objektiv 50mm 1 730 18 ima pod 5Nikon COOLPIX S3300 Black/4GB/BAG, 16.0 Megapixels, 6x optical zoom, 26mm wide, HD Video 720p 1280x720 with sound, ISO 3200, Optical VR stabilisation, 2.7 (6.7cm) LCD display, Lithium-ion battery, Nikon Digital Camera Bag, 4GB SD Card

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка