Nikon COOLPIX S3200 Red/4GB/BAG

Nikon COOLPIX S3200 Red/4GB/BAG

5.490,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX S3200 Black/4GB/BAG, 16.0 Megapixels, 6x optical zoom, 26mm wide, HD Video 720p 1280x720, ISO 3200, Electronic VR stabilisation, 2.7 (6.7cm) LCD display, Lithium-ion battery, Nikon Digi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX S3200 Black/4GB/BAG, 16.0 Megapixels, 6x optical zoom, 26mm wide, HD Video 720p 1280x720, ISO 3200, Electronic VR stabilisation, 2.7 (6.7cm) LCD display, Lithium-ion battery, Nikon Digital Camera Bag, 4GB SD Card Фотоапарати Nikon www.set.mk 5490 11851 Nikon COOLPIX S3200 Black/4GB/BAG 730 18 nemaNikon COOLPIX S3200 Red/4GB/BAG, 16.0 Megapixels, 6x optical zoom, 26mm wide, HD Video 720p 1280x720, ISO 3200, Electronic VR stabilisation, 2.7 (6.7cm) LCD display, Lithium-ion battery, Nikon Digital Camera Bag, 4GB SD Card

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка