Nikon COOLPIX S3200 Blue/8GB/BAG

Nikon COOLPIX S3200 Blue/8GB/BAG

5.490,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX S3200 Blue/8GB/BAG, Digital Camera Bag DCB-12, Kingston 8GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/8GB, 16.0 Megapixels, 6x optical zoom, 26mm wide, HD video 30fps, ISO 3200, Electronic V...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX S3200 Blue/8GB/BAG, Digital Camera Bag DCB-12, Kingston 8GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/8GB, 16.0 Megapixels, 6x optical zoom, 26mm wide, HD video 30fps, ISO 3200, Electronic VR stabilisation, 2.7" LCD display, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка