Nikon COOLPIX S3000 Red

Nikon COOLPIX S3000 Red

5.720,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX S3000 Red, 12 Megapixels, 4x optical zoom, VGA video 30fps, ISO 3200, Electronic 4 way VR image stabilisation,2,7" LCD display, Lithium-ion battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.720,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX S3000 Red, 12 Megapixels, 4x optical zoom, VGA video 30fps, ISO 3200, Electronic 4 way VR image stabilisation,2,7" LCD display, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка