NIKON COOLPIX S3000 ORANGE

5.720,00 ден.   Спореди

ДИГИТАЛЕН ФОТОАПАРАТ
12.0 МЕГАПИКСЕЛА (1/2,5 CCD)
4Х ОПТИЧКИ ЗУМ (35ММ ЕКВ. 27ММ-108ММ)
4Х ДИГИТАЛЕН ЗУМ
СУПЕР ТЕНКО МЕТАЛНО КУЌИШТЕ
ВИДЕО КЛИП СО ЗВУК (640 Х 480)
ДИГИТ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.720,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ДИГИТАЛЕН ФОТОАПАРАТ
12.0 МЕГАПИКСЕЛА (1/2,5 CCD)
4Х ОПТИЧКИ ЗУМ (35ММ ЕКВ. 27ММ-108ММ)
4Х ДИГИТАЛЕН ЗУМ
СУПЕР ТЕНКО МЕТАЛНО КУЌИШТЕ
ВИДЕО КЛИП СО ЗВУК (640 Х 480)
ДИГИТАЛЕН СТАБИЛИЗАТОР
ВЛЕЗ ЗА SD/SDHC МЕМОРИСКА КАРТИЧКА
2,7" LCD TFT ДИСПЛЕЈ (230 000 ПИКСЕЛА)
LI-ION БАТЕРИЈА + ПОЛНАЧ
Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка