Nikon COOLPIX P510 Black

Nikon COOLPIX P510 Black

21.490,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX P510 Black, 16.1 Megapixels, 42 x optical zoom, 3-inch LCD, Full HD Video, Optical VR stabilisation, 3D Photo, GPS, Rechargeable Li-ion Battery EN-EL5 , Image sensor 1/2.3-in. type CMOS,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX P510 Black, 16.1 Megapixels, 42 x optical zoom, 3-inch LCD, Full HD Video, Optical VR stabilisation, 3D Photo, GPS, Rechargeable Li-ion Battery EN-EL5 , Image sensor 1/2.3-in. type CMOS, Charging AC Adapter EH-69P, Internal memory (approx. 90 MB)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка