Nikon COOLPIX P500

22.490,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX P500, Black, Effective pixels: 12.1 million,Li-ion Battery EN-EL5,Monitor: 7.5cm,ISO sensitivity: ISO 160, 200, 400, 800, 1600, 3200, Auto,494 g (1lb 1.5 oz.) with battery and SD memory ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 22.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX P500, Black, Effective pixels: 12.1 million,Li-ion Battery EN-EL5,Monitor: 7.5cm,ISO sensitivity: ISO 160, 200, 400, 800, 1600, 3200, Auto,494 g (1lb 1.5 oz.) with battery and SD memory card

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка