Nikon COOLPIX L25 Silver/4GB/BAG/Charger/2x AA Rechargable Batteries

Nikon COOLPIX L25 Silver/4GB/BAG/Charger/2x AA Rechargable Batteries

3.890,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX L25 Silver/4GB/BAG/Charger/2x AA Rechargable Batteries, Digital Camera Bag DCB-12, Kingston 4GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/4GB, Philips SCB 1290NB/12 Charger plus 2 x AA 2100 m...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.890,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX L25 Silver/4GB/BAG/Charger/2x AA Rechargable Batteries, Digital Camera Bag DCB-12, Kingston 4GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/4GB, Philips SCB 1290NB/12 Charger plus 2 x AA 2100 mAh NiMH Rechargable Batteries, 10.1 Megapixels, 5x optical zoom, 2.7" (6.7cm) LCD, 1280x720 video, 1/2.9-in. type CCD Sensor, Internal Memory 20MB, Smart portrait system, Eye-Fi card support, 18 optimized scene modes, EXPEED C2 image processing engine, Electronic VR Vibration Reduction, 4.0-20.0 mm (35mm [135] format angle of view: 28-140 mm); f/2.7-6.8; Digital zoom: up to 4x (35mm [135] format angle of view: Approx. 560 mm), USB Interface, 2 x LR6/L40 (AA-size) Batteries

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 3 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

The abtiily to think like that is always a joy to behold