Nikon COOLPIX L21 Silver metallic  + Gratis Charger + Lowepro Bag + 2GB SD card

Nikon COOLPIX L21 Silver metallic + Gratis Charger + Lowepro Bag + 2GB SD card

4.774,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX L21 Silver metallic + Gratis Charger + Lowepro Bag + 2GB SD card, with rechargeable batteries 8.0 Megapixels, 3.6x opt. zoom, 2,5" LCD, VGA video, ISO 1600, Digital image stabilisation,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.774,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX L21 Silver metallic + Gratis Charger + Lowepro Bag + 2GB SD card, with rechargeable batteries 8.0 Megapixels, 3.6x opt. zoom, 2,5" LCD, VGA video, ISO 1600, Digital image stabilisation, Alkaline battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка