NEO LED-32032

NEO LED-32032

8.999,00 ден.   Спореди

32" (81 CM.) LED ТЕЛЕВИЗОР HD READY 1366 X 768 DVB T / C USB МЕДИА ПЛЕЕР (МУЗИКА,СЛИКИ,ВИДЕО) МЕНИ НА МАКЕДОНСКИ ЈАЗИК ТЕЛЕТЕКСТ / ТАЈМЕР 3XHDMI; USB; SCART; CI Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 8.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


32" (81 CM.) LED ТЕЛЕВИЗОР HD READY 1366 X 768 DVB T / C USB МЕДИА ПЛЕЕР (МУЗИКА,СЛИКИ,ВИДЕО) МЕНИ НА МАКЕДОНСКИ ЈАЗИК ТЕЛЕТЕКСТ / ТАЈМЕР 3XHDMI; USB; SCART; CI Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.